Tarih 3 Şubat 2013..
Fransa’da objektifime takılan bir kare..
Bir anne ve kızı yazıya dikkat kesilmiş: “Mali: İslamcı düşmanlarımız”

(Muttalip Tütüncü)

WASP yeniden Avrupa topraklarında

Beyaz Anglosaksonlar (WASP) Avrupada bilinen ilk geniş çaplı ırkçı akım. Yıllar içinde Hıristiyanlıkla bütünleştiler. Bazılarına göre iyi bir WASP iyi bir Hıristiyandır. Bazılarına göre ise iyi bir Hıristiyan iyi bir WASP’tır.

Avrupa tarihinde WASP’ın ilk temel öğretisi tüm dünyaya yayıldı: Robinson Crusoe romanı bu amaca hizmet etti. Sonra WASP bozdu, çok bozdu, artık bozmaz dedi insanlar, bunun bozması biter dediler, daha da çok bozdu. Bozdu bozdu bozdu.. Sosyalist olup WASP olanlar türedi. Nazi olup WASP olanlar türedi ve öncelikli olarak Fansa’da ateist olup WASP olanlar peydah oldu.

Bu solculuk maskeli maneviyatsızlık ve din düşmanlığı WASP’ın doğurduğu lider ise Nicolas Sarkozy oldu. Satılık polis, mafya işbirlikçisi emniyet amiri sıkı bağlantıları ve elindeki bol miktarda başkalarına ait kirli çamaşırla Fransa’nın cumhurbaşkanı oldu.

Sarkozy ile birlikte Avrupa’da yeni bir ırkçılık ve yeni bir İslam düşmanlığı akımı başladı. Bu öncekilere benzemiyor. Multikültürel yapısıyla barış ve birliktelik adına örnek olması gereken Fransa ırkçılık ve İslam/Müslüman düşmanlığıyla Hitler’i kıskandıracak ölçüde ilerliyor. Ve tüm bunlar “Nefret Suçları” kapsamından “anti-terör” maharetiyle çıkartılıyor.

Darısı Türkiye’nin Beyaz Türk’lerinin başına (!)

Pin It